Hakkımızda

Ray Kapı Sistemleri

Hakkımızda

1992 den beri imalat sanayindeki bilgi ve tecrübeyle yürüttüğümüz Hanmak Makina San. ve Tic. Lti. Şti. edindiği deneyimleri ve Türkiye’nin yenilikçi yapısal çözümler sunan firması ABSYAPI‘nın satış ve pazarlama tecrübesi ile oluşturmuş olduğu marka Raildoor – Ray Kapı Sistemleri ile Türk İnşaat sektörüne yenilikçi ürünler kazandırmak,geleneksel menteşeli kapıların olumsuzluklarını ortadan kaldırmak,farklı bir ürüne   sürgülü kapılara  dönüştürmek, ayrıca kullanıldığı projenin,alanın ve içinde yaşayanların yaşam kalitesini, konforunu artırmayı amaçlamış oldukça orijinal ve farklı bir fikir ortaya koymasıyla başladı.

Sürgülü ve cepli kapılar için mekanizmanın üretimi ve ticarileştirilmesinde hızla mesafe kat etmekte, sektörde lider konuma ulaşmak için her geçen gün emin adımlarla ilerlemektedir. Sunduğumuz geniş ürün yelpazesi, yer tasarrufu sağlayan tüm ihtiyaçlarınız için çözümler içerir. Sürgülü kapılar için, Raildoor  projelerinizi planlamak ve gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz ürün ve hizmetleri sunmaktadır.

Detaylara, kaliteli geri dönüşüme uygun malzemelerden üretilen ürünlerimiz ve müşteri  hizmetlerine gösterilen özen, Raildoor’un ne olduğudur.

Ürün ve hizmetlerinin mutlak kalitesi sayesinde, son 4 yılda Raildoor, kaybolan kapılar (Duvar İçi Sürgü) için çerçevelerin üretimi ve pazarlanmasında temel bir pozisyonu yakalamayı başardı ve şimdi sağlam bir şekilde yurtiçi,yurtdışı hedeflere ulaşmak  sektöründe referans noktası olma noktasındadır.

Teknoloji ve Üretim

Raildoor’un üretim kapasitesi,Duvar İçi Sürgülü kapılar için çerçeveler, sürgülü ve hareketli kapılar ve evlerde ve diğer binalarda yer kazanmak için yenilikçi çözümler sunan çeşitli aksesuarlar içerir.

Vizyonumuz

Ürün gruplarında geleneksel uygulamanın yerine yenilikçi sistemleri adapte ederek alışkanlıkları değiştirmek ve bu geliştirmiş olduğumuz ürünler ile yapı sektörüme yeni bir bakış açısı ve ferahlık katmaktır. Günümüz inşaat ve mimarisinde gittikçe daha çok metrekare kullanılabilirliğinin önem kazandığı sektöre menteşeli kapıların körleştirdiği alanların kullanışlı hale gelmesine katkıda bulunmaktır.

Misyonumuz

“Yeni özgürlük sunmak için yeni alanlar yaratmak”.

Raildoor, insanların yaşamlarını ve yaşam alanlarını daha pratik ve konforlu hale getiren, yeni değer ve karşılıklı tatmin sağlayan ürünler ve sistemler üretmeyi amaçlamaktadır. Bu nedenle şirketlerimiz,hiçbir ödün vermeden kolay kazanç, haksız rekabet ve kısayol kavramlarını reddetmeye YERLİ ve MİLLİ olamaya karar verdi.

Raildoor’nun hem üretim hem de satış alanlarında esnekliği, en güçlü iş avantajlarından biridir.Son tüketicilere, bayilere ve tasarımcılara tam olarak hitap etmek için mükemmelliği ve yüksek kaliteyi sürekli takip etmektedir, bunun için piyasadaki en yüksek seviyede hizmet ve bilgi güncellemeleri ile sürekli destek sağlanmaktadır.

Araştırma ve Geliştirme

Raildoor’un yol gösterici ilkesi, son derece yüksek ürün kalitesidir ve yıllar geçtikçe, daha yüksek mutlak mükemmellik,standartları sürekli olarak iyileştirilmiştir.

İnovasyon, her zaman yeni ve farklı olan yeni üretim ufuklarını keşfetmeyi amaçlayan, malzeme seçimi ve montaj süreçlerinde sürekli iyileştirmelerle ortaya çıkan Raildoor  için hayati bir faktördür.

Bu nedenle Raildoor pazarın sürekli değişen ihtiyaçlarının en iyi ve en geniş ürün çeşitliliğinden memnun olmasını sağlamak için tasarımcılarla ve mimarlarla,mütehaitlerle sürekli ve özenli bir diyaloga kendini adamıştır.

Referanslarımız

Yalıkonak Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti

Konya Müteahhitler Birliği

Somuncu Grup / Zirve Park Projesi

Nadir Otel

Monad Mimarlık

Serper Grup / Valonya Prestij Villa Projesi

Martı Duvar Kağıtları

Bdk Mimarlık

Bal Mimarlık

Naturel  Mimarlık

Konya Göz Hastanesi

Cengi Güleç / Villa

Genç Eczanesi

Kerem Öksüz / Konut

Reyyan Şalvarcı / El Ayak Bakım Merkezi

Altındağ Mimarlık

Vav Yapı / V75 Konut Projesi

3A Bilgisayar

K.Hakan Doğan / Konut

K42 proje mim. Müh. Ltd. Şti. / Ofis

Özkaymak Turizm ve Tic. A.Ş / Villaları

Enis Koç / Mimar

Erhan Öncan / Öncan Mimarlık

 

Btm Portem Kapı ve Mobilya Sistemleri

Saim Korur / Erenköy Villa

Falent Yapı / Aventus Konut Projesi

Sezin Tıbbi Görüntüleme Ltd.Şti. / Ofis

Yılmaz Ünlü / Villa

Hatice Koygun / Konut

Dr. Hulusi Uçaralp / Villa

Mesut Yetişgin Mimar

Hakan Baykara / Konut

HD Mimarlık

Park Medya / Ofis

Obje İç Mimarlık

Rekor Mobilya

Modekon Mobilya

Binko Yapı / Natura Park Konut Projesi

Ak-Set Ltd. Şti. / Ofis

Elif Poliklinik

Ala Kapı ve Mobilya

Sima Dekor Mobilya

Orçun Karadeniz / Villa

Akışık Avize / Parkmahal konutları

Dr. Ali  Acar / Muayenehane

Abdurrahim Özkebabcı / Villa

Konev İnşaat Mimarlık / Morsalkım Villaları