Gold Projesi, Sertler İnşaat

Ray Kapı Sistemleri

Gold Projesi, Sertler İnşaat

Tek Kanatlı Ray Kapı Sistemleri

Tek Kanatlı Ray Kapı Sistemi, bir sürgülü kapının gizlenmesini sağlar ve ortamları iyileştirmek ve hayati ekstra alan kazanmak için en basit modeldir. Yerden tasarruf etmek için gerekli olan mutfaklar, banyolar ve kutu odalar için idealdir, aynı zamanda evdeki diğer tüm odalar için de uygundur.

Otel ve restoranlar gibi diğer binalarda da kullanılabilir. Alçıpan Duvar ve Sıva duvarları için kullanılabilir. Standart olmayan boyutlarda da, en yakın santimetreye kadar değişen yüksekliklerde mevcuttur.

Çift Kanatlı Ray Kapı Sistemleri

Çift Kanatlı Ray Kapı Sistemi, duvar açıklığının solunda ve sağındaki girintilerde iki zıt kayan kapının gizlenmesini sağlar. İki metal kutu montajını gerektirir. Raildoor Çift Kanatlı ile, iki bitişik oda, kolayca ve pratik olarak tek bir alana dönüştürülebilir.

Alçıpan Duvar ve sıva duvarları için kullanılabilir. Standart olmayan boyutlarda da, en yakın santimetreye kadar değişen yüksekliklerde mevcuttur. Eşzamanlı kapı açılması için kullanışlı bir mekanizma Senkronize Aparatı istek üzerine monte edilebilir.